• iletisim@erdemlide.com
  • 0539 259 41 33
  •    17° Light Rain

Hakkımızda

erdemlide-logo

 

Erdemli’nin En Güncel iş ve Firma Rehber Platformu 2015 yılından itibaren faaliyet göstermeye başlamış olup firmaları İnternet’in gücü ile buluşturarak, ürünlerini ve hizmetlerini daha büyük kitlelere tanıtması amacıyla kurulmuş bir Firma Rehberidir. İşletmelerin firma profili, iletişim bilgileri, ulaşım haritaları, ilanlarını, ürünlerini ve hizmetlerini bünyesinde barındıran çok kapsamlı bir bilgi ağı yapısına sahiptir.

 

Kişi,kurum yada kuruluşların İnternet sektöründe reklam, hosting, domain, web site yazılımları ile gerek çalışan personelimiz gerekse müşterilerimizin önemini bilip, buna dayalı olarak tüm çalışmalarımıza gereken hassasiyeti göstermek ve %99 değil %100 müşteri memnuniyeti sağlamak için elimizden geleni 7/24 dikkatli ve özenli bir şekilde yapmaya gayret göstererek, hizmet vermeye çalışmaktayız.

 

Peki Neden Biz Kısacası:

 

✔ İnternette Kolayca Bulunmanızı Sağlar,
✔ İş Gücünüzü ve Bilinirliğinizi Arttırır,
✔ Müşteri Portföyünüzü Genişletir,
Sizde bu platformda yerinizi almak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Firmanı ekle linkine tıklayarak açılan formu doldurun yeter. Gerisini bize bırakın.

 

Misyonumuz

Sürekli değişen ve gelişen reklam sektöründe bilimsel teknolojik tecrübeye dayanan bir anlayışla hızla artan rekabet şartlarına uyum sağlamanızı kolaylaştırmak. Uzman ekibimizin bilgi birikimi ile işlerinizin devamlılığını sağlayacak ortak akıl üretmek.

 

Vizyonumuz

Erdemlide.com alanında bilimsel, kaliteli, disiplinli, ve doğru hizmet Prensipleri ile çalışma hayatında dürüst ivme kazanmak. Yönetim etkinliğini arttıran ve güçlendiren uzman ekiplerimizin web tasarım, logo, kurumsal sms, kurumsal kimlik, reklam, sektörüne yeni bakış açıları getirebilen çözüm odaklı hizmet sunmak…